[ Викачати з сервера (72.5 Kb) ] | 30.10.2016, 09:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Навчальний предмет. Англійська мова. 3 клас Розділ. Дозвілля. Тема. Дозвілля. Спортивні ігри. Тип уроку: комбінований Прізвище, ім’я, по батькові автора уроку: Іващенко Оксана Миколаївна Посада: вчитель англійської мови. Місце роботи : ЗОШ І – ІІ ступенів міста Ржищева, Київської області. Програма, за якою працюю : програма для загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови 2 – 12 класи. К.: Шкільний світ, 2001. – 44 с.
Мета:Ознайомити з новими мовними і мовленнєвими одиницями по темі та навчити використовувати їх у нових мовленнєвих ситуаціях;активізувати граматичні навички( Present Simple та мод. дієслова can),розвивати творче мислення,мовленнєву реакцію;виховувати естетичне сприйняття навколишнього середовища,культуру спілкування.
Обладнання: ілюстрації граматичного матеріалу,картки з індивідуальними завданнями,підручник “English 3” Oksana Karpiuk. Тип уроку: комбінований.
Тема: Дозвілля. Спортивні ігри.
Мета:Ознайомити з новими мовними і мовленнєвими одиницями по темі та навчити використовувати їх у нових мовленнєвих ситуаціях;активізувати граматичні навички( Present Simple та мод. дієслова can),розвивати творче мислення,мовленнєву реакцію;виховувати естетичне сприйняття навколишнього середовища,культуру спілкування.
Обладнання: ілюстрації граматичного матеріалу,картки з індивідуальними завданнями,підручник “English 3” Oksana Karpiuk.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку. I.Початок уроку. 1.Налаштовування на іншомовне сприйняття. -Good morning,children! -How are you? -Let’s start our English lesson! -Let’s remember the poem “I can “
I can walk I can talk I can hear I can see I can jump I can swim I can run This is fun!
2. Пісня
II.Основна частина.
- Let’s remember what country do you know. This is a flag of ….
- Look at the board. You can see two columns of words. Match the Ukrainian words to their English equivalents.
Басейн
Акт. зал Спорт. майданчик Ігровий майданчик Табір Camp Swimming-pool Café Party hall Sports-ground Playground
2. Введення нових мовних та мовленнєвих одиниць.
Come to the sports-ground, girls and boys, There you will gather health and joys. We can play football and different games, Sport makes you healthy, healthy and gay!
3.Тренування в мовленні.
- Let’s read ex.2 on page 23.Who wants to be Bill (Taras)? -Go on, Bill. -Does Taras play cricket in his country? Why? -What is your favourite sport?
4.Фізкультхвилинка Let’s have a rest. Oliver – Oliver – Oliver Twist Look at me and then try this: Number one – touch your tongue, Number two – touch your shoe, Number three – touch your knee, Number four – touch the floor, Number five – stay alive,(стати на четвереньках) Number six – touch your lips. Oliver – Oliver – Oliver Twist Look at me and then try this.
5.Робота в парі (ex.5,p.24)
-Work with your partner. Ask your friend “What is your favourite sport?” Answer “ I like to play …” For example. Who wants to go to the blackboard? Sit face to face. Start now! I give you 2 minutes. - The time is over. Have you finished? 6.Систематизація вивченого матеріалу. а) Гра «Загублені літери» - The letters were lost in the words. Help them make the right words and say “ I like this game. I don’t like this game”
б) Вірш “Let’s play sports!”(ex.7,p.24)
в) Гра “Hidden words”
- You must find the words. Учні обводять слова,які знайшли.
Key: golf , basketball, sport, volleyball, cricket, team, football, game.
III.Заключна частина уроку.
1.Підсумок уроку. - Today we had learnt some words and let’s say it again.
2.Виставлення оцінок та їх мотивація.
3.Домашнє завдання (Ex.7,p.24) -That’s all for today. See you on Monday. Buy.
Список використаної літератури
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Переглядів: 303 | Завантажень: 3 | |
Всього коментарів: 0 | |